Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
top of page

מגבת חמה ולחה על מנת לשמור על לחות גבוהה וחדירה של החומרים לעור על מנת להזין אותו.

לאחר מספר דקות יסיר את המגבות בעדינות תוך כדי הסרה של הפילינג מעל פני העור, יכסה אותך בסדין ויעבור לאזור הבא – הגב, הכתפיים, הצוואר והישבן יחזור בדיוק על אותה הטכניקה ושוב יניח מגבות חמות לחות על האזורים האלו ימתין מספר דקות יסיר את המגבות תוך כדי הסרת שאריות הפילינג שנותרו על פני העור.

המטפל יבקש ממך להסתובב על הגב. יעבוד על אזור הרגליים, אחר כך על אזור בית החזה, הצוואר, הבטן והרגליים. בסיום המטפל ישטוף את הידיים שלו ויעבוד על אזור הפנים מלמעלה כלפי מטה בעדינות באמצעות קצות אצבעותיו תוך הקפדה על אזור העיניים והאוזניים.

בסיום הטיפול תתבקש להיכנס למקלחת להתרעננות קלה רצוי רק להישטף ולא להסתבן על מנת לשמור על שאריות השמן האתרי או הארומטי שהמטפל השתמש בו. יש להתנגב היטב ולשוב אל מיטת הטיפולים כאשר המטפל החליף את הסדין והמגבות בעודך מתקלח. בשלב הזה המטפל ימרח על כל חלקי הגוף קרם לחות. לרוב לאחר טיפול פילינג העור יקבל גוון אדמומי וזה טבעי והוא יהיה מגורה מעט לכן מומלץ להשתמש בקרם לחות על מנת לעזור לעור להירגע.

שימוש באביזרי עזר כגון מברשת או כפפה, מכשירים אלקטרוניים לסוגיהם – אני כמטפל באופן אישי לא משתמש באביזרים הללו מטעמי היגיינה וניקיון וכן חשוב לי להרגיש את הגוף בזמן הטיפול מעבר לזה המגע של כפות הידיים, הזרועות והאצבעות הרבה יותר נעים למטופל.

הטיפול בפילינג גוף מאד מומלץ למטופלים בעלי עור יבש או מחוספס. יכול לסייע בהסרת תאי העור המתים ותאי עור מחוספסים ולחשוף את תאי העור החדשים והחלשים. כמו כן כדאי למרוח קרם לחות לגוף לפחות פעם ביום על מנת להעשיר אותו ולעזור לו להיות בריא יותר.

מטופלים בעלי גוון עור לא אחיד המעוניינים לאזן אותו, אמנם הטיפול הוא אינו טיפול תרופתי ולא יוכל לפתור כל בעיה או מחלת עור אבל בהחלט יכול להועיל ולעזור לו. מטשטש כתמים ופגמים.

לא מומלץ להגיע לטיפול קרצוף ועיסוי פילינג גוף במקרים הבאים: לאחר גילוח העור, לאחר ביצוע קעקוע, הסרת שיער בטכניקות טכנולוגיות, חשיפה לשמש לאחר שיזוף, שיזוף מדומה כמו שיזוף בהתזה או שיזוף במכונת הקרנה, עור עם פריחה או גירוי, פצעים פתוחים. הסיבה לכך היא שהעור הוא רגיש ומגורה וזקוק למנוחה וריפוי.

במידה ויש לכם אלרגיה או רגישות לחומרים מסוימים כדאי להפנות את תשומת ליבו של המטפל שידע איזה חומר יתאים לכם. למטופלים בעלי עור רגיש במיוחד מומלץ לבצע טסט לפני תחילת הטיפול ולעבוד על שטח קטן ולבחון איך העור מגיב לטיפול. קל לזהות את הסימנים: אדמימות, מגרד, או כואב. כמו כן, המטפל יוכל לשלוט במידת הלחץ שהוא מפעיל בעת העיסוי עדין יותר או עמוק יותר תלוי בכם. הערה חשובה – אני כמטפל לא משתמש בחומרים כימיים כלשהם בטיפול.

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר הוא טיפול פנים – יש מגוון גדול של סוגי טיפולים בכל מיני סוגי חומרים, טיפול פנים מאיץ את תהליך תחלופת העור, מעודד את ייצור הקולגן התורם למרקם עור הפנים למראה צעיר ואלסטי יותר, רך וחלק, מניעת פצעי אקנה. הטיפול יכול גם להבהיר כתמים כהים אצל מטופלים מסוימים. קרצוף ופילינג גוף היא חוויה מפנקת ומרגיעה להפליא, יתרונות של יופי ובריאות משולבים זה בזה.

השאלה שאני מעלה כאן – מדוע לא לבצע טיפול לאיבר הגדול ביותר בגוף? ואני מתכוון לעור הגוף כמובן. אם זה עובד על עור הפנים אז למה שלא נרחיב את העיקרון הזה ונבצע טיפול לכל הגוף. למעשה מדובר בקרצוף וטיפול פילינג גוף.

הטיפול לפילינג גוף מעודד את זרימת מחזור הדם בגוף, מסיר רעלים ומסיר את תאי העור המתים. יש מגוון של מרכיבים טבעיים שניתן לעשות בהם שימוש לפילינג כמו: מלח ים, סוכר, קפה, אורז ואפילו קליפות פקאן. כל אחד מהחומרים הללו יהיה חלק ממרקחת שהמטפל יכין במקום וישתמש בשמן שקדים, ענבים, ענבים, זית או שמן קוקוס. או שמנים ארומטיים בניחוחות נפלאים כמו וניל, שוקולד ועוד. במידה והמטפל ישתמש בשמן בסיס ללא ריח יוכל להוסיף שמן אתרי כלשהו בעל השפעות ארומתרפיות כמו קמומיל, לבנדר, אקליפטוס ועוד.

לקרצוף הגוף בפילינג יש יתרונות רבים שמשפיעות על העור: מתקבל עור צעיר ורענן, מתקבל מראה מבריק כמו לאחר שיזוף ומזין את העור בהמון לחות.

יש מגוון סוגים של קרצוף הגוף:

קרצוף הגוף בסוכר: שימוש בסוכר גרגירי לבן או סוכר חום ריחני בשילוב שמן ניטראלי כמו שמן שקדים מתוקים על מנת להגיע למרקם משחתי. הקרצוף בסוכר הוא עדין יותר בהשוואה לחומרים אחרים והוא מושלם לעור רגיש או למטופלים שזו ההתנסות הראשונה שלהם.

קרצוף הגוף במלח: שימוש במלח ים גס עשיר במינרליים טבעיים גורם לעור לקבלת מראה מבריק ובריא.

קרצוף הגוף באבני פומיס: אבני ספוג טחונים בשילוב שמנים אתריים כמו לימון או תפוז. הספוגים מכילים גרגירי אבן שמקורם מאבן הפומיס – סוג של זכוכית געשית שנוצרה מהתקררות מהירה של לבה געשית. הטיפול עוזר לקילוף תאי עור מתאים ויוצר הבהרה של העור.

קרצוף הגוף בצמחי מרפא: שימוש בצמחי מרפא טבעיים שיתנו רגיעה לעור ומראה צעיר ורענן.

קרצוף הגוף בקפה: שימוש בפולי קפה טחונים גס בשילוב שמנים ארומטיים בניחוח וניל או שוקולד. עוזר להפחתת היווצרות צלוליט, מצוין למטופלים שנמצאים בתהליך הרזייה ופעילות גופנית ומשפר את הביטחון העצמי.

מומלץ לפני הטיפול להגיע אחרי מקלחת או להתקלח במקום לפני תחילת הטיפול. חשוב מאד להתנגב היטב ולייבש את העור.

איך הטיפול מתבצע? על מיטת טיפולים מקצועית בעודך שכוב על הבטן כאשר סדין עוטף אותך. המטפל יתחיל במריחת המרקחת שהכין מבעוד מועד על פי סוג הפילינג שנבחר. העיסוי יתחיל באזור הרגליים בתנועות קרצוף עדינות, ארוכות וממושכות, ובמעגלים קטנים הטכניקות מבוססות על העיסוי השוודי. לא מומלץ למרוח פילינג בין אצבעות הרגליים משום שזה פחות נעים. בסיום כל אזור בגוף יעטוף את האיבר עליו עבד באמצעות 

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • TripAdvisor
whatsapp_edited_edited_edited_edited_edi
זימון תור.png
bottom of page